HAKKIMIZDA

Türkiye’nin Güvenilir Oyuncakçısı: Varlık Oyuncak!

 

Kuruluşundan bu yana en iyi oyuncağı en uygun fiyata sunmayı amaç edinen firmamız 5000’e yaklaşan ürün çeşidiyle Türkiye oyuncak sektöründe kırk yıllık bir geçmişe sahiptir. Bu kazanımı borçlu olduğu müşterilerine duyduğu sevgi ve saygıdan dolayı, edindiği bu yeri korumak için her zaman fazlasıyla çalışmaktadır.

Alanında duayen olmanın getirdiği çeşitli sorumluluklar vardır. Bunlardan bazıları müşteri odaklılık, kalite anlayışı, disiplinli çalışmak, dürüstlük, açıklık ve güvenilirlik, yaratıcı yaklaşım ve devamlılıktır.

Satış ilkemiz ürünün devamlılığını sağlamak ve satışı sürdürmektir. Ürünün satılıp alınmasının ötesinde ürüne sahip çıkmak daha önem arz eder. İthalatını ve tedarikini yaptığımız ürünlerde satmak ve almaktan çok ürünün asıl sahibi olan son kullanıcıya değer verilir.

Çalışmamız sürekli ve disiplinlidir. Kurulduğumuz günden bu yana en baştaki amatör ruhumuzu bir profesyonel olsak dahi kaybetmedik.

Bizi tanıyanlar ve müşterilerimiz çok iyi bilir ki biz güven unsuruna ve bunun baştan sona kadar teminine çok önem veririz.

Başta standartlarımız ve kazanımlarımız olmak üzere açıklık ve bunun getirdiği güven konusunda çok hassasız.

Türkiye oyuncak sektörünün en yenilikçi yaklaşımıyla tanınan firması olarak biz işimizi yaratıcı bir insani fikir, his ve hayal yoğunluğuyla yapıyoruz.

Varlık Oyuncak, tüm bunları vizyonu olarak görürken elbette bunlara sahip olmanın yeterli olmadığını ve bir marka değeri olarak bunun sürekli korunması gerektiğini çok iyi bilir. İşte bu noktada sürdürülebilirlik anlayışı bize yolumuzu gösteriyor. Kalite uğruna mücadeleyi kendimize görev biliriz.

Biz Varlık Oyuncak’ız ve tüm değerlerimizle varlığımızı korumaya çalışacağız.